Omega-3 Orange

OPTI OMEGA-3 ORANGE

Health Institute, s.r.o.

Společnost Health Institute, s.r.o. byla založena v roce 2008 s cílem poskytovat komplexní podporu zdraví především v oblasti rozvoje kondice a optimalizace výživy. Rozhodnutí o realizaci tohoto projektu vycházelo z poptávky ze strany Společnosti profesionálních sportovců, s.r.o., jejímiž členy byly v té době již desítky profesionálních sportovců působících v nejvyšších ligových soutěžích nejen v Čechách ale i v zahraničí.

Díky ojedinělé nabídce služeb se Health Institute, s.r.o. v relativně krátké době rozvinula v prosperující společnost, která dokáže plně reflektovat poptávku po službách tohoto druhu. Našimi klienty jsou nejčastěji lidé hledající podporu při korekci zdravotních obtíží plynoucích z nevhodného životního stylu nebo pomoc při léčbě četných civilizačních onemocnění, ale také celá řada vrcholových sportovců.

Koncem roku 2009 se činnost Health Institute, s.r.o. rozšířila o výrobu vlastních doplňků stravy.

Přehled činností Health Institute, s.r.o.:

  • zátěžová diagnostika
  • diagnostika a korekce odchylek ve funkci pohybového aparátu
  • specifické pohybové program
  • rozvoj kondičních schopností pro zvolenou sportovní disciplínu
  • komplexní výživové poradenství
  • výživové poradenství jako podpora léčby k celé řadě civilizačních onemocnění
  • výroba a prodej doplňků stravy

Články

Omega-3 nejsou pouhým hitem

Na otázku, jaký potravní doplněk si nejvíce považuji, bez vyčkávání odpovídám: „Omega-3 mastné kyseliny“. Proč? Věřte, že důvodů je mnoho.

Kvalita rybího oleje I.

Největší problém většiny produktů s rybím olejem na trhu je ten, že jednoduše nejsou dost dobré. Proč? Chcete-li dosáhnout na prodeji rybího oleje maximální zisk, pak zkrátka musíte šetřit na kvalitě.

Nejvýhodnější cena na trhu 229Kč Nejvýhodnější cena na trhu 229Kč
100% přírodní bez chemikálií Źádný rybí zápach Příjemná chuť pomeranče